Áno, bezprostredne dôležitá súčasť pri predaji a prezentácií nehnuteľnosti, je naozaj kvalitný online marketing!
Prečo? 🧐Preto, lebo v dnešnej dobe je takmer každý človek na sociálnych sieťach, ako Facebook, Instagram a pod.. 

V dnešnej dobe už dávno neplatí, ako niekedy sa dával do povedomia predaj nehnuteľnosti  vo forme, ako roznášanie letákov❌ do schránok❌, inzercia v novinách❌, lepenie plagátov❌ a lístkov do vchodov panelákov❌, a taktiež aj vylepený banner napr. na dom!
To je minulosť, ale súčasnosť sa posunula obrovským tempom dopredu.

Prezentovať nehnuteľnosť v online  svete naozaj kvalitne, nadštandardne ⭐️s iskrou⚡️ a obrovskou dávkou zaujímavého príbehu.
Vyzdvihnúť benefity, ktoré ponúka. Každá nehnuteľnosť má svoje čaro a vie napísať, a stvoriť zaujímavé video, ktoré sa len tak nevidí.
Čo tým myslím? Prezentovať to na úrovni a dať tomu napríklad štipku humoru, fantázie, a určitého krátkeho príbehu.
Nižšie spomeniem faktory, ktoré sú pre mňa neoddeliteľná súčasť každého predaja.

Video prezentácia:⭐️
Určite pre mňa neodmysliteľná súčasť pri predaji je kvalitná video prezentácia, ktorá má iskru, poriadnu dávku fantázie a štipku humoru!
Dôležité je pri tom pre mňa aj sa odlíšiť od ostatných a dať tomu vždy iný rozmer pri každej nehnuteľnosti. Keďže žiadna nehnuteľnosť nie je rovnaká a každá píše jedinečný vlastny príbeh.🕺🏻

Kvalitne fotografie:⭐️
Ďalšia dôležitá a taktiež neodmysliteľná súčasť predaja sú naozaj kvalitne fotografie! Prečo? Lebo nikoho nezaujme inzerát, ktorý je odfotený nekvalitne na mobil, maklér je vidieť v odraze zrkadla a takto odfotené fotografie Vám nedokážu ukázať byt/dom v plnej paráde! Jednoducho takto to profesionál vo svojom obore nemôže robiť, tým pádom nieje ani profesionál!🤷🏼‍♂️

Homestaiging:⭐️
Čerešnička na torte, ktorá vám rozžiari váš domov.🤩Ani bez kvalitného a špičkového homestaigingu to nejde. Vďaka tomu sa ukáže dom/byt v plnej paráde a zdôraznia v ňom skvelé detaily, ktoré by ste si možno bez toho nevšimli. Prečo homestaiging? Dodá domovu iskru⚡️, a predvedie sa v tom najlepšom svetle.

Jednoducho bez tejto hŕstky služieb si neviem predstaviť robiť prácu realitného makléra, vždy musím ľuďom odovzdať maximum z toho čo ponúkam. 
(Kvalita, rýchlosť, profesionalita)

    0915 581 957
📩info@jakubvigas.sk

Realitný newsletter

Prihláste sa a dostávajte najhorúcejšie
realitné ponuky priamo na Váš mail